marca 21, 2014

SYOSS INVISIBLE HOLD - bardzo przyzwoity ... smrodziuch

SYOSS INVISIBLE HOLD - bardzo przyzwoity ... smrodziuch
Miało być o płatkach ale naszło mnie na lakier :) Do włosów. Do tej pory używałam Welli ale ostatnio dałam się skusić promocji i kupiłam pierwszy chyba w swoim życiu produkt SYOSS. Jakoś nie miałam do nich zaufania.... Sięgnęłam po lakier INVISIBLE HOLD. Producent obiecuje:

Bardzo mocne utrwalenie bez resztek na włosach. Invisible hold to linia do stylizacji włosów, która zapewnia utrwalenie bez sklejania włosów. 100% niewidoczne na włosach.

LAKIER MICRO-FINE FIXATION: mikrokropelki lakieru dla niewidocznego utrwalenia, bardzo mocne i elastyczne utrwalenie do 48 godzin, bez obciążania włosów, bez sklejania, bez resztek na włosach, łatwy do wyczesania.


Butelka zwykła, klasyczna, w nowoczesnym stylu (srebro). Tak naprawdę nic ciekawego. Pierwsze wrażenie? Niestety negatywne. Koszmarny zapach. Jeśli jednak ktoś lubi zapach tanich męskich perfum albo wody kolońskiej to powinien się z nim polubić :). Powiem szczerze, że przez ten zapach chciałam się go natychmiast pozbyć. Ponieważ jednak nie miałam nic innego - dostał kolejną szansę...i kolejną. I wiecie co? Po 5 dniach codziennego stosowania nadal nienawidzę jego zapachu, ale pokochałam działanie.


Producent w 100% realizuje swoje obietnice! Włosy nie są sklejone, nie tworzy się sztywna skorupa, nie są obciążone, pozostają elastyczne i łatwo go wyczesać. Same plusy! (no dobra,  oprócz zapachu...).
Moje cienkie, mięciutkie włosy przez cały dzień wyglądają bardzo przyzwoicie i nie okapują smętnie jak to mają w zwyczaju :) A lakierowanego hełmu brak!


Zdecydowanie zostanie ze mną. Dobrze, że jest ciepło i  mogę lakierować włosy przy otwartym oknie ;) Jak tylko się skończy sięgnę po kolejne lakiery tej marki - może jeden z nich ma podobnie działanie a nie cuchnie jak woda kolońska BRUTAL ;)


A przy okazji kupiłam jeszcze farbę do włosów (wracam do bardziej naturalnego odcienia) i kolejny krem po oczy, który pewnie będzie do bani ;)Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger