marca 04, 2014

PRESTIGE COSMETICS ACTIVE LIFTING - bardzo fajne płatki pod oczy marki ŚWIT

PRESTIGE COSMETICS ACTIVE LIFTING - bardzo fajne płatki pod oczy marki ŚWIT
Dłuuuugo czekały ale w końcu sie doczekały. No bo kiedy matka małego dziecka ma czas na 30 minut relaksu z płatkami pod oczami? Wieczorem, kiedy wszyscy smacznie spali postanowiłam poleżeć w wannie z maseczką i płatkami marki ŚWIT.


Parę słów ze strony producenta:

Płatki PRESTIGE działają intensywniej od kremów pod oczy – ich działanie można porównać do właściwości maseczki do twarzy. W zależności od składników aktywnych intensywnie nawilżają, odżywiają, napinają skórę i rozprasowują zmarszczki oraz likwidują opuchnięcia. Zawierają kolagen morski, kwas hialuronowy i roślinne wyciągi.

Płatki pod oczy PRESTIGE możesz stosować na 2 sposoby:
- błyskawiczny zabieg nawilżająco-ujędrniający przed wielkim wyjściem
- jako kuracja nawilżająca lub odmładzająca - stosuj je 1-2x w tygodniu przez miesiącu

Wyprofilowany, półokrągły kształt płatków jest wyjątkowo wygodny w użyciu i sprawia, że idealnie przylegają one do skóry pod oczami. Wykonane są ze specjalnego  hydrożelu zanurzonego w wysoko skoncentrowanym serum.


Kosmetyk można kupić w każdej większej drogerii (w tym Rossmann) za około 7,50 zł. Z wierzchu tekturowa koperta a wewnątrz blister (podobny do tych na leki) z dwoma komorami zabezpieczonymi folią. Dwa duże, wyprofilowane płatki wpływają w foremkach zanurzone w serum. Na początku obawiałam się, będą mi spływały z twarzy (czytałam takie opinie)  - tak sie jednak nie stało. Po minucie leżenia delikatnie przywarły do skóry i mogłam spokojnie czytać gazetę. Bardzo ładnie pokrywają wszystkie te miejsca gdzie pojawiają sie zmarszczki i kurze łapki. Nie wiem ile czasu trzymałam je na twarzy - zapewne nieco dłużej niż 30 minut. 


I jak wrażenia? Ja jestem bardzo zadowolona! Skóra wyraźnie sie rozjaśniła (rano efekt był nadal widoczny), nawilżona i jakby...wyprasowana. Oczy wyglądały na wypoczęte, jak po zabiegu kosmetycznym. Mimo, że czytałam wiele odmiennych opinii w moim przypadku efekt był zdecydowanie zadowalający! Myślę, że super sprawdzą się przed imprezą, lub... po niej, dla ukrycia efektów nieprzespanej nocy. Na fali zadowolenia kupiłam kolejne opakowania i maseczki tej samej firmy (i oczywiście kilka innych drobiazgów....)


Będę nudna - widziałyście już nowy post na: http://aaabyniezwariowac.blogspot.com/ ?????
Jeśli nie, to ZAPRASZAM!!!!!

Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger