marca 03, 2014

Lirene Dermoprogram, Complete Coverage Foundation - chyba jakiś żart!

Lirene Dermoprogram, Complete Coverage Foundation - chyba jakiś żart!
Już kilka razy nacięłam sie na produkty Lirene. Mimo to bez sensu daję im kolejne szanse. Puder w kremie Lirene Dermoprogram, Complete Coverage Foundation kupiłam w Rossmannie gdzieś pomiędzy zakupem Domestosa a chusteczek do nosa - tylko i wyłącznie ze względu na niską cenę (coś koło 10 zł,  bo była promocja). Zainteresował mnie tekst: " perfekcyjnie kryje wszelkie niedoskonałości cery". Pryszcze u mnie to raczej rzadkość ale za to mam przebarwienia i plamki. Kupiłam odcień 03 - naturalny.Najpierw opowiem jakie bajki pisze producent na opakowaniu: 

Puder kryjący w kremie jest przeznaczony dla wszystkich typów skóry.
Szukasz produktu, który zapewni Twojej cerze nieskazitelny wygląd?

Puder kryjący w kremie powstał na bazie idealnego połączenia odpowiedniej ilości pigmentów i składników aktywnych, dzięki czemu skutecznie kryje wszelkie niedoskonałości skóry i Sprawia, że skóra jest dobrze nawilżona przez cały dzień.Forma kosmetyku tradycyjna - tubka z zakrętką. Nie przepadam za nią bo zawsze się wszystko brudzi. Ale co tam, za taką cenę nie powinno się bardzo narzekać. Konsystencja miła, jakby krem nawilżający, fajny zapach (coś jak żel do mycia twarzy). I tyle plusów. Po pierwsze puder NIC A NIE KRYJE! Zachowuje się raczej jak krem BB z tą różnicą, że ma żółtawy pigment a na dokładkę zostawia plamy.

Po nałożeniu 2 warstw! Co to ma być???

Totalna porażka! Wyglądałam koszmarnie a  do tego mimo dużej warstwy pudru sypkiego co chwila świeciłam się jak latarnia! A normalnie nie mam tego w zwyczaju i czasami wychodzę z domu wcale nie używając pudru. Dobra - wystarczy, nie będę kopać leżącego. Może któraś z Was miała  kontakt z tym mazidłem i jest zadowolona, ale ja zdecydowanie ODRADZAM ZAKUP - za te pieniądze lepiej kupić dobrą kawę i wypić w parku na ławce :)

Kochane przypominam, że bardzo chciałabym
spotykać się z Wami też na FB

A zainteresowane tematami rodzinno- dziecięcymi 
zapraszam na mój drugi blog! LINK
Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger