lutego 27, 2014

No muszę się pochwalić, muszę bo mnie rozniesie!!!!!

No muszę się pochwalić, muszę bo mnie rozniesie!!!!!
Ja wiem, ze może to niesprawiedliwe, wiem, że nieładnie się chwalić ale radość mnie roznosi od tygodnia i muszę w końcu pochwalić :) Pamiętacie mój pobyt (wygrany) w Uroczysku Siedmiu Stawów? LINK
Zakochaliśmy się w tym miejscu i marzyliśmy aby tam powrócić. Marzenia prysły razem z licznymi, nieoczekiwanymi wydatkami grudniowymi, które dosłownie zdmuchnęły nasze zasoby finansowe. Kiedy w ELLE zobaczyłam konkurs z okazji 20-lecia pisma i nagrodę .... zupełnie oszalałam :)


Czytam ELLE od pierwszego numeru. Kiedyś nawet wydrukowali mój list! Przez wiele lat kolekcjonowałam każdy kolejny numer (ale w końcu zabrakło miejsca pod łóżkiem). Kiedy wielki temu pojechałam do Paryża to pierwszym zakupem była francuska edycja ELLE. I tak wspólne 20 lat zaowocowało masą osobistych, wręcz intymnych skojarzeń. Napisałam o tym w liście/zgłoszeniu dosłownie na godzinę przed końcowym terminem. Żeby mieć czyste sumienie, że spróbowałam. Nawet do głowy mi nie przyszło, że może mi się udać. I wiecie co? Ktoś to docenił, komuś się to spodobało :)

WYGRAŁAM WEEKEND W UROCZYSKU SIEDMIU STAWÓW! 


Nadal nie mogę w to uwierzyć. Ale dzisiaj dostałam voucher. 
To nie sen :) Cuda się zdarzają !!!!!


  A przy okazji, zapraszam na nowe posty na moim blogu mamusiowym! LINK


Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger