lutego 25, 2014

DERMIKA FILL&GO - maseczka pod oczy i na powieki. Ja tam jestem zadowolona ;)

DERMIKA FILL&GO - maseczka pod oczy i na powieki. Ja tam jestem zadowolona ;)

Oj, naczytałam się sporo negatywnych opinii. Że droga, że słaba, że nie działa, że uczula, że wysusza, że włazi do oka i się łzami zalewamy... Armagedon. Ale nie byłabym sobą gdybym jednak nie spróbowała. No i bardzo dobrze. Bo ja się z maseczką FILL&GO z wypełniaczem zmarszczek marki DERMIKA bardzo polubiłam!


Kupimy ją w Rossmannie i chyba każdej większej drogerii. Ma formę 3 saszetek, po 2 ml każda. Typowa dla maseczek forma. Małe nacięcie, rozrywamy i wydłubujemy starając sie nie uświnić wszystkiego wokoło. Jako, że produkt jest wydajny i wystarczy na kilka zastosowań - szansa na umazanie łazienki rośnie ;)

Najpierw oddaję głos producentowi: 

FILL&GO - PRZECIWZMARSZCZKOWA MASECZKA POD OCZY I NA POWIEKI Z WYPEŁNIACZEM ZMARSZCZEK:  Kremowa maseczka pod oczy i na powieki do skóry dojrzałej, z kwasem hialuronowym nowej generacji o szybkim działaniu wypełniającym zmarszczki i wygładzającym. Regeneruje i poprawia kondycję i wygląd skóry wokół oczu.


Maseczkę dobrze jest przechowywać w lodówce. Zimna daje lepsze rezultaty. Najbardziej lubiłam stosować ją na noc, ponieważ nałożenie zbyt dużej warstwy grozi rolowaniem się podkładu. Jednak jeśli będziemy pilnować się podczas aplikacji wszystko będzie w porządku. Nie wyczuwam żadnego wyraźnego zapachu. Konsternacja również OK, jednak nakłada się trudniej niż np. krem nawilżający i przez jakiś czas pozostawia lekki film. (dlatego wolę ją na noc). Jeśli połączymy aplikację z rekomendowanym przez producenta lekkim masażem (ja jestem leniem!)  film zniknie zanim sie zorientujemy. 


Produkt stosowałam od dłuższego czasu, 2-3 razy w tygodniu zamiennie z kremem po oczy. I jak efekty? Muszę przyznać, że lepsze niż przy stosowaniu nawet droższych kremów pod oczy. Oczywiście cudów nie ma i zmarszczki się nie prostują, ale nawet tego nie oczekiwałam. Zauważyłam, że skóra jest bardziej sprężysta i wypoczęta. Drobne "kurze łapki" są mniej widoczne i mam odczucie zwiększenia gęstości skóry i jej dobrego nawilżenia i odżywienia. Bardzo fajny produkt - idealny np. po imprezie lub ciężkim dniu w pracy. Koszt waha się w okolicach 5,5 - 6 zł więc nie ma dramatu (szczególnie przy tej wydajności). 

Mój Franio znowu zaziębiony (coś słabo z odpornością u niego tej zimy). Jednak jako, że gorączka minęła pozwoliłam mu na chwilę relaksu w wannie :)

 

A w tym czasie na blogu "mamusiowym" pojawił sie nowy post! LINK


Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger