lipca 19, 2013

IWOSTIN CORRECTIN - fluid trwale kryjący, ale czy na pewno?

IWOSTIN CORRECTIN - fluid trwale kryjący, ale czy na pewno?

Jakiś czas temu od mojej ulubionej Pani farmaceutki otrzymałam próbki nowego, trwale kryjącego fluidu marki IWOSTIN. Dostałam sporo sztuk, dla rożnych rodzajów cery -  wie, że walczę z przebarwieniami i zawsze podsuwa mi rożne ciekawostki warte wypróbowania. Nadszedł więc dzień sprawdzenia co to cudo jest warte. Wygląd opakowania pokażę Wam ze strony producenta, ponieważ ja byłam w posiadaniu saszetek 2 ml. Fluid występuje w odcieniu jasnym, naturalnym (moja próbka) oraz ciepły beż. Kosmetyk jest sprzedawany w wersji do skóry trądzikowej, naczynkowej i wrażliwej.


Co twierdzi producent? Przede wszystkim, że użycie fluidu zapewni nam efekt naturalnie zdrowej skóry. Obiecuje również ochronę przeciwsłoneczną SPF 30 oraz, co dla mnie najważniejsze - trwały efekt kryjący do 10 godzin! Tyle teorii - czas na praktykę :)


Pierwsze wrażenie - dziwny, nieco pomarańczowy odcień wersji koloru naturalnego. Niczym nie zrażona postanowiłam nałożyć go na moją plamiastą twarz. Konsystencja super - jak krem nawilżający. Łatwo się rozprowadza i po chwili stapia się idealnie ze skórą. Zaskoczyło mnie to, że tego fluidu chyba nie można przedawkować. Zawsze w jakiś cudowny sposób wchłaniał się i stapiał z odcieniem skóry nie tworząc maski. 


Nie wysuszał skóry, nie podkreślał zmarszczek i suchych skórek. Moim zdaniem ma właściwości nawilżające i faktycznie "uspokaja" skórę. No i i wysoka ochrona przeciwsłoneczna! (SPF 30). Wszystko super, wszytko na plus...a jednak nie kupię pełnowartościowego opakowania :( Dlaczego? Produkt nie spełnił podstawowego dla mnie zadania - nic nie ukrył! Owszem, skóra miała ładniejszy i ciut wyrównany koloryt - jednak moje czoło nadal było w plamy. Wielka szkoda, bo pozostałe cechy, łącznie z ceną (około 34 zł) baaardzo mi odpowiadały.

przed aplikacją
po aplikacji
Polecam produkt każdej z Was która chce tylko odświeżyć i wyrównać koloryt skóry, nie wyglądać jak stara pudernica, zadbać o ochronę przeciwsłoneczną itd. To naprawdę fajny i naturalny fluid! Doskonały na lato (nic mi nie spływało). Jednak jeśli chcecie ukryć jakieś wyraźne zmiany na skórze - nie liczcie na jego trwały efekt kryjący :(. 

Jeśli macie jakiś pomysł na kryjący fluid z filtrem 
który nie zrobi mi maski z twarzy to czekam na propozycje :)
Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger