czerwca 25, 2013

LOVELY - bałtycki piasek na moich paznokciach

LOVELY - bałtycki piasek na moich paznokciach
Poszłam do Rossmana po coś zupełnie innego. Jak zwykle skończyło się na pełnym koszyku. Przechodząc obok lakierów odkryłam, że nigdy nie miałam lakieru do paznokci w odcieniu żółtym! Czas to zmienić! Wybór padł na zabawny lakier o fakturze piasku marki Lovely (Baltic Sand) w cudnym, słonecznym odcieniu


No i teraz będę się zachwycać. Porządna buteleczka a pędzelek jak dla mnie wręcz idealny. Paznokcie malują się same a jedna warstwa już wygląda super! Szybko schnie. Paznokcie zyskują ciekawą, piaskową fakturę, która kusi do ciągłego głaskania płytki ;).


 Jest tez bardzo wytrzymały. Jeśli nie będziemy skrobać ścian to wytrzyma koło tygodnia! A do tego naprawdę pięknie się skrzy i migocze. W słońcu nie można od niego oderwać oczu - jakbyśmy posypały paznokcie złotym pyłem. Oczywiście można nie lubić żółtych paznokci :) Dla takich osób mam propozycję - kolor niebieski i w odcieniu czerwieni. Na pewno też kupię, bo jestem nim zachwycona! Żeby nie było cukierkowo, to dodam dwa minusy. Mały wybór kolorów i dość trudne zmywanie. Polecam kłaść na podkład, wtedy jest nieco łatwiej. A tak to same plusy.


Dzisiaj post ekspresowy, bo Franio mi się pochorował i marudzi jak rasowy facet.  Na koniec tylko jeszcze mała "przechwałka", kolejna wygrana w konkursie Rossnet. Tym razem zestaw kosmetyków na  moją upartą skórkę pomarańczową, oraz pianka nawilżająca do włosów (jako gratis od Pań z drogerii za opóźnienie w odbiorze nagrody).


A Wy grancie w konkursach organizowanych na rossnet.pl ?
Często coś wygrywacie?
Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger