czerwca 19, 2013

MANHATTAN PROWHITE - kolejny wybielacz do paznokci

MANHATTAN  PROWHITE - kolejny wybielacz do paznokci

Wyruszyłam na poszukiwania lakieru choć optycznie wybielającego paznokcie, który mógłby być konkurencją dla opisanego wcześniej lakieru Alessandro (RECENZJA). Na pierwszy ogień poszedł lakier marki MANHATTAN.


Kupiłam go w Rossmanie - średnia cena to około 14 zł. za 11 ml  To pierwszy plus w porównaniu z Alessando (36 zł). Wg. producenta jest to lakier optycznie rozjaśniający paznokcie, zawierający puder szafirowy oraz formułę przeciwko żółknięciu paznokci. Czyli kolejny kosmetyk, który zapewni nam jedynie wizualny efekt. Dobrze się sprawdza jako podkład lub ostatnia warstwa na lakier kolorowy. Jak wygląda na paznokciach? No cóż, muszę tutaj dać punkt lakierowi Alessandro, po użyciu którego efekt był znacznie bardziej spektakularny. Faktycznie wyglądają ciut lepiej - ale bez rewelacji. Płytka ładnie błyszczy a niebieski połysk sprawia, że paznokcie wyglądają na "czyste". Nie wybiela jednak znacząco końcówek. Trwałość lakieru MANHATTAN jest zauważalnie lepsza, ale również nie powala (1-2 dni i końcówki starte). Myślę, że poszukiwania będą trwały nadal i może znajdę godnego następcę za rozsądną cenę :) Same oceńcie (wybaczcie nieładne skórki, ale nadal się z nimi borykam..).

przed

po

Byłyście ostatnio w SUPER-PHARM? Ja nie odmówiłam sobie promocyjnych zakupów i zaopatrzyłam siebie i rodzinę w krem pod oczy SIQUENS Renovation (RECENZJA) za jedyne 10 zł! Na dokładkę za zakupy powyżej 35 zł mogłam kupić krem Sensibo Eye marki BIODERMA za jedyne 9,99 co oczywiście uczyniłam :). 


A dzisiaj w Rossmanie skusił mnie letni odcień lakieru MISS SPORTY :)
(ale się "ślicznie" opaliłam w sandałki...)

Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger