marca 24, 2013

GLAMOUR z prezentem od L'Occitane

GLAMOUR z prezentem od L'Occitane
Dzisiaj byłam w Galerii Mokotów żeby sprawdzić możliwość odbioru 3 miniatur kremów L'Occitane w zamian za wypełnienie kuponu (i przystąpienie do Prowansalskiego Klubu Piękna). Po ostatnich "atrakcjach" z akcją VICHY podeszłam do tego dość sceptycznie. Wszystko w porządku - bez żadnego problemu odebrałam mój prezent.


Co trzeba zrobić aby otrzymać 3 śliczne miniaturki kremów do rąk? Wystarczy kupić najnowsze GLAMOUR, wypełnić kupon i zanieść do sklepu :) Prezent nie jest uzależniony od żadnego zakupu. Dodatkowo dostajemy bon powitalny, który umożliwia nam odbiór kosmetyczki z miniaturkami o wartości 100 zł przy zakupie (w sklepie lub on-line) na kwotę od 100 zł. Nad zakupami się zastanowię -szczególnie po ostatniej nieudanej przygodzie z ich kremem pod oczy, ale miniaturki chętnie przyjęłam. Uwielbiam ich kremy do rąk a te małe tubeczki są doskonale do torebki!

Jeśli macie w okolicy salon L'Occitane - polecam serdecznie  szczególnie, że najnowsze GLAMOUR kosztuje zaledwie 2,99 i jest pełne kuponów rabatowych na kwiecień! Szczegóły kuponowych rabatów znajdziecie tu : RABATYNadal zaklinam wiosnę kupując buty w pozytywnych kolorach! Dzisiaj odebrałam kupione w super promocji balerinki DeeZee (za całe 41,30!). Na dokładkę dostałam słodki znaczek :)A "w temacie" czasopism - tak wyglądała okładka ELLE zaprojektowana specjalnie dla prenumeratorów  Tym razem zdecydowanie przypadła mi do gustu ;). Choć nadal nie rozumiem, po co robić 2 okładki - wolałabym jakiś kupon rabatowy na dalszą prenumeratę :)


Trzymam kciuki, żeby zima już sobie poszła!
 I idę okładać się koncentratem na cellulit - uwierzcie mi nie jest to specjalnie przyjemny zabieg...

Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger