lutego 08, 2013

LUKSJA Lemon Pie - czy tylko mi nie smakuje?

LUKSJA Lemon Pie - czy tylko mi nie smakuje?
Uwielbiam relaks w wannie. Uwielbiam płyny do kąpieli o ładnym zapachu (rodzaj zależy od mojego nastroju) i porządnej pianie. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam płyn do kąpieli LUKSJA Lemon Pie. Bardzo podpasował mi jego zapach - ciasta cytrynowego (tak, tak kupowałam na głodniaka).
Butla apetyczna, wygodna i spora (1 000 ml). Producent obiecał pobudzić moje zmysły, zachwycić kremową pianą i otulić cudownym aromatem :) Dałam się namówić :)

Na dokładkę może go używać cała rodzina, ma pH neutralne dla skóry i jest przebadany dermatologicznie.Wlałam sobie do mojej małej wanienki porcję "od serca" i czekałam na cudowne doznania :) Niestety się nie doczekałam. Mam małą łazienkę. Oznacza to, że podczas kąpieli zapachem produktu wypełnia się całe pomieszczenie. Niestety mimo gorącej wody i zamkniętych drzwi po wejściu do łazienki nie poczułam...nic :(. Nie miałam kataru! Naprawdę zapachu ani śladu! Na dokładkę piana była marna i szybko opadła.
Podczas kąpieli również nie wyczuwałam obiecanego aromatu i nie muszę dodawać, że moja skóra po wyjściu z kąpieli również nie pachniała jak ciasteczko cytrynowe.

Podsumowując, mimo licznych pozytywnych opinii jakie słyszałam - ja uważam ten płyn za bubel. Może trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz, może jestem zbyt wymagająca,  ale po to kupuję płyn do kąpieli  żeby mi pachniało i się pieniło! A tu nic...
Jedyne z czym się zgadzam, to fakt, że może go używać cala rodzina. Jako, ze chcę się go szybko pozbyć kapiemy się w nim wszyscy nawet mój synek i zupełnie nic mu nie jest :). Tylko z piany jest średnio zadowolony :)

A Wy? Macie podobne odczucia, czy tez uważacie go cudownego przyjaciela w kąpieli?

Musiałam sobie poprawić humor (bo mam w zanadrzu jeszcze jeden nieudany zakup...) więc pochwalę się co ostatnio do mnie przyjechało ;) Recenzje niebawem!

Wyczekiwana książka o kulisach kosmetycznego imperium

Okulary Mango, ukochane "muchy"

Bransoletka z maleńką złotą czaszką z LaModa

Biedronkowa świeca Walentynkowa

Krem pod oczy, mały krem do rąk i próbki gratis!

Próbki suplementu diety SKIN Comfort
Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger