lutego 05, 2013

Blog miesiąca i inne motywy czytelniecze

Blog miesiąca i inne motywy czytelniecze
Moje małe zwycięstwo na blogmiesiaca zaowocowało możliwością nominowania do głosowania lutowego 3 wybranych przeze mnie blogów. Wszystkie jesteście wspaniałe :) ale wybrać mogłam tylko 3.

Nominuję:
1. http://testereczka.blogspot.com/
2. http://blondineczka.blogspot.com/
3. http://mamainatalkatestuja.blogspot.com/Powodzenia dziewczyny :)

A tak z całkiem innej beczki. Dotarły do mnie dzisiaj dwie przesyłki - całkiem nie kosmetyczne. Jedna - zamówiona książka o Marlenie Dietrich autorstwa Gilles Plazy. Ostatnio mam fazę na książki biograficzne o wyjątkowych kobietach. Kończę Helenę Rubinstein i zabieram się za Marlenę :)


A może któraś z Was ją czytała? Warto było czekać?

Druga przesyłka to moja prenumerata Elle. Przyznam szczerze, że od dawna obiecuje sobie, że przestanę czytać to pismo, ale ciągle dostawałam oferty prenumeraty za pół ceny i się łamałam :) Numer lutowy miał mnie zaskoczyć okładką :) Jestem mało spostrzegawcza, bo wcale mnie nie zaskoczył. Na taką okoliczność redakcja przygotowała list przewodni, w którym wyjaśniono mi, że dla tak wiernych osób jak ja -przygotowano inną okładkę niż dla zwykłych odbiorców. Zdanie "Top modelka Anja Rubik (...) zgodziła się wystąpić na okładce wyłącznie dla najwierniejszych czytelniczek Elle" rozbawiło mnie do łez :). Chyba powinnam okazać wdzięczność, czy coś ... Nie wiem ile kosztowało wyprodukowanie innej okładki, ale myślę, że każda prenumeratorka wolałaby dostać próbki kosmetyków albo atrakcyjny kupon rabatowy a nie twarz modelki inną niż w kiosku (szczególnie, że i tak całą sesję można zobaczyć wewnątrz numeru). Nie jestem fanką urody pani Rubik a zdjęcie z okładki uważam za kiepskie...Nie do końca rozumiem ten chwyt marketingowy.

Ale może ja się czepiam? Co Wy sądzicie o takich zabiegach?
Mam nadzieje, że Franek lada dzień ozdrowieje i będę się mogła wziąć za zaległe recenzje kosmetyczne. Trzymajcie kciuki!


lutego 05, 2013

Wygrana w konkursie Dobrowianki :) Miły akcent na dziś

Wygrana w konkursie Dobrowianki :) Miły akcent na dziś
Moje maleństwo niestety się pochorowało :(. Jestem zdruzgotana, bo na jutro mamy kupione bilety na Disney on Ice! I Franek nie pójdzie :( A tak czekaliśmy....

Na poprawę nastroju powiem Wam, że dowiedziałam się o wygranej w konkursie Dobrowianki! Moja radosna twórczość kogoś ujęła :) Jestem zaskoczona.

Nie dość że dostanę prezent, to jeszcze umieścili mój "wierszyk" na swoim profilu!
Możecie to zobaczyć TUTAJ. Tylko się nie śmiejcie ;) Wiem że jest głupiutki :) Cieszę się jak dziecko bo raczej nie mam szczęścia w konkursach.
A Wy? Często bierzecie udział w konkursach? Udaje się Wam wygrywać?

Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger