lutego 04, 2013

Walentynkowy Glossybox - skusicie się?

Walentynkowy Glossybox - skusicie się?

Ja nie - to nie były moje ulubione kosmetyki (no może poza Pat&Rub)
A Wy co myślicie o takim pudełku? Warto zamówić?


A tak przy okazji - bawicie się w prenumeratę tego typu pudełek?

lutego 04, 2013

CelluOFF - kod promocyjny. Może warto spróbować?

CelluOFF - kod promocyjny. Może warto spróbować?
Choć trudno w to uwierzyć wiosna nadchodzi wielkimi krokami a wraz z nią w szuflad zaczynają nawoływać do nas szorty i kostiumy kąpielowe. Aby się tego wołania nie obawiać, już teraz czas zadbać o kondycję swojego ciała.

Same tabletki oczywiście cudów nie zdziałają, ale w połączeniu z dietą i ćwiczeniami mogą odrobinę nam pomóc :). Dlatego za http://sprawdzaneipolecane.blogspot.com donoszę, że na stronie http://www.domzdrowia.pl/ możecie skorzystać z kodu promocyjnego na zakup CelluOFF (30 tabletek).


Jak to zrobić? Podczas zamówienia należy w okienku z kodem rabatowym wpisać: celluoff256. Wówczas do naszego zamówienia, za zaledwie jeden grosz zostanie dopisane drugie opakowanie tabletek :). Promocja trwa do 14 lutego


Myślę, że jeśli planowałyście zakup tego typu preparatu - to jest to super okazja. Można również podzielić się z koleżanką i testować specyfik za pół ceny.

A Wy? Co myślicie o takiej okazji? Podobno niektóre  tego typu środki działają. Może warto wspomóc swoje starania o doskonałą sylwetkę i piękne ciało tego typu środkami?
Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger