stycznia 21, 2013

Detocell - pokonaj cellulit od środka, jeśli tylko Ci się uda

Detocell - pokonaj cellulit od środka, jeśli tylko Ci się uda
http://www.planetawenus.pl/

Od lat z rożnym natężeniem wypowiadam wojnę cellulitowi. Tym razem skuszona reklamą (o, głupoto) kupiłam suplement diety o nazwie Detocell (HASCO-LEK S.A.). Jeśli wierzyć producentowi, środek ten miał w cudowny sposób wpływać na poprawę metabolizmu komórkowego skóry i prowadzić do redukcji "skórki pomarańczowej". Tyle obietnic. Co zatem znajduje się w owych mięciutkich, brązowo/złocistych kapsułkach?Zgodnie z opisem na pudełku:
- olej z ogórecznika (korzystnie wpływa na ukrwienie skóry oraz jej nawilżenie i elastyczność,  reguluje metabolizm i wspomaga oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji)
- wyciąg suchy z morszczynu (poprawia krążenie limfatyczne stymuluje przemianę materii i ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej)
wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej  (wspomaga krążenie limfatyczne, ułatwia usuwanie produktów spalania tłuszczu. Poprawia elastyczność włókien tkanki łącznej)
wyciąg suchy z nasion winogron (źródło przeciwutleniaczy  chroni przed wolnymi rodnikami oraz działa ochronnie na naczynia krwionośne)
- olej rybi ( dzięki kwasom Omega-3 wpływają na poprawę struktury i funkcji skóry)


   


Brzmi bardzo naturalnie i obiecująco. Od samego czytania poczułam się gładsza i szczuplejsza. Zgodnie z zaleceniami codziennie podczas posiłku łykałam jedną kapsułkę (całkiem sporą). Ruchu miałam trochę więcej - bo co spadł śnieg, to saneczki z dzieckiem, odśnieżanie posesji plus przedzieranie się w zaspach. Latanie po schodach za 2,5 latkiem o wadze 17 kg robi tez swoje... Dodatkowo w ramach noworocznych postanowień prawie zupełnie odstawiłam słodycze.


Nie oczekiwałam cudów. Wiem, że walka z tym cholerstwem jest trudna (przegrywam ją od jakiś 10 lat). No ale wypadałoby zauważyć JAKĄKOLWIEK reakcję! Niestety, po 30 kapsułkach nie zanotowało absolutnie ŻADNYCH zmian. Równe dobrze mogłabym łykać witaminę C (może wtedy nie przechorowałabym przynajmniej świat?).

Podsumowując - dziewczyny, może na którąś z Was to zadziała. Szczerze jednak wątpię. Dlatego - nie polecam, szkoda kasy. Dla zainteresowanych - dzisiaj widziałam Detocell w Rossmannie w promocyjnej cenie 33,99 zł. Jeśli mimo wszytko chcecie zaryzykować, to przynajmniej nie przepłacajcie.

W Wy? Czy jakiś cudowny środek na "skórkę pomarańczową" na Was zadziałał ?
Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger