grudnia 29, 2012

Serum wzmacniające Pantene Pro-V Nature Fusion

Serum wzmacniające Pantene Pro-V Nature Fusion
Dzisiaj krótko i (mam nadzieję) treściwie. Serum wzmacniające PANTENE Pro-V Nature Fusion kupiłam podczas ostatniej wizyty w Rossmannie.
Nie ufam odżywkom do spłukiwania (skoro są na włosach tylko chwilę to raczej nie działają dogłębnie i raczej nie gwarantują późniejszej ochrony), nie przepadam też za tymi, które pozostawiamy na włosach, ze względu na zbytnie obciążanie kosmyków. Mój problem, to cienkie, delikatne włosy i do tego rozjaśniane  Jakby tego było mało - codziennie myję i suszę włosy suszarką. Fryzjerska masakra! 

W sumie nie wiem dlaczego sięgnęłam akurat po ten produkt - coś kupić musiałam, nie miałam pomysłu i padło na PANTENE. Okazuje się, że czasami warto iść za babską intuicją.

Serum zamknięte jest w lekkiej buteleczce z tworzywa, zakończoną pompką, dzięki której dawkuje się łatwo i przyjemnie. Tworzywo jest  na tyle elastyczne, że przy kilku upadkach na kafelki  nie pęka, co w moim przypadku jest dużym plusem. Pojemność 145 ml.

Jeśli wierzyć producentowi, to: wzmocni moje włosy, nada im jedwabistą gładkość, ochroni przed skutkami suszenia suszarką oraz nada im lekkości.


 


Pierwsze wrażenie - dość intensywny zapach. Trochę zalatuje mi zielonym jabłuszkiem :). Rzecz gustu - mi nawet odpowiada. Lekka, wodnista konsystencja. 
Ze względu na to, że mam cienkie i krótkie włosy aplikuję go nieco mniej niż zaleca producent (kropla wielkości orzecha włoskiego). Ja po prostu robię jeden ruch pompką , rozcieram serum w dłoniach i wcieram we włosy z naciskiem na ich końce.

I co? I super! Włosy natychmiast po kontakcie z   serum wzmacniającym PANTENE Pro-V Nature Fusion stają się śliskie i łatwe do rozczesania,  widzę też znaczną poprawę ich jakości po suszeniu (nie mam takich postrzępionych piórek). Co bardzo ważne - nie obciąża włosów  Po całym dniu moja czupryna jest nadal puszysta. Podobno włosy przyzwyczajają się od tego produktu i potem już nie działa. Trudno mi coś na ten temat powiedzieć, bo używam go od ponad tygodnia i na razie jestem bardzo zadowolona.
Jeśli zauważę jakieś radykalne pogorszenie działania na pewno natychmiast o tym doniosę ;)

Jak Wasze przygotowania do zabawy sylwestrowej?
Macie jakieś niezawodne patenty na piękne włosy przez całą noc?
Copyright © 2016 cosmetic kick , Blogger